Studie Spálený Mlýn

Chcete ovlivnit, jak bude vypadat Spálený Mlýn?

Spálený Mlýn je důležitá část obce. Začali jsme multifunkčním infopanelem, příští rok budeme pokračovat revitalizací sběrného místa a v současné době se připravuje projekt na krytá parkovací stání pro rezidenty. A také se připravuje oprava celé silnice od křižovatky až na Pomezní Boudy.

Součástí revitalizace je také úprava celého veřejného prostranství. Chtěli jsme řešit přístup na zadní parkoviště, místo a využití parkovacího domečku atd. Architekt vycházel z Urbanistické studie a připravil první návrh. Již v tuto chvíli máme několik poznámek jako: zachovat počet parkovacích míst, zmenšit volnočasovou plochu tak, aby bylo více parkovacích míst, zamyslet se nad místem překladiště pro zásobování, takže je otázka, zda přesun domečku a závor na stranu k silnici je vhodný atd.

Email byl poslán Mobilním rozhlasem 28.9.2022 (registrovaným z Krakonošova údolí, Latova údolí, Spáleného Mlýna, U kostela a Rennerových Bud), do této chvíle se sešly poznámky jen od 3 občanů s tím, že zároveň chtějí být v pracovní skupině. Tedy dáváme ještě možnost se vyjádřit do pátku 28.10.2022, pošlete prosím své poznámky na starosta@malaupa.cz. A v týdnu od 7.11. bychom se sešli.

Datum vložení: 24. 10. 2022 14:04
Datum poslední aktualizace: 24. 10. 2022 14:13