Zimní provoz na vnitřních cestách od 1.12.

Zima

Od 1.12. odpoledne se již nebudou vnitřní cesty udržovat frézou.

Vzhledem ke stavu a předpovědi počasí, kdy se očekává velký spad sněhu a teploty pod nulou, již nebudeme od dnes odpoledne (1.12.) frézovat vnitřní cesty mezi Pomezními Boudami, kostelem a Spáleným Mlýnem. To samé platí i na úsek od silnice k bývalé škole a bus zastávkou. Jeden důvod je zachování co nejvyšší vrstvy sněhu na cestě na zimní provoz, dalším důvodem je to, že nejsme schopni v případě většího spadu sněhu zajistit údržbu cesty 24/7.

Budeme se snažit vnitřní cestu upravovat novou rolbou tak, aby byla srovnaná a dalo se po ní dobře jezdit.

Držíme palce, aby sníh již zůstal, nicméně pokud přijde oteplení, budeme zase cestu upravovat.

Dnes, tj. v pátek 1.12., projíždíme frézou cestou naposledy, takže pokud někdo má auto u chalupy, prosím odvézt na parkoviště.

Zároveň upozorňujeme, že jsou v provozu závory, které mají jiná telefonní čísla, změny v ovládání závor byly popsány v příspěvku ZDE.

Datum vložení: 1. 12. 2023 7:28
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2023 11:33